LED List Dimmer med Fjärrkontroll 12/24V
Paketet innehåller
Dimmer till LED-List för 12/24V
Läs mer
LED List Dimmer med Fjärrkontroll 12/24V
- Till LED List (2-Pin)
Innehåller Fjärrkontroll samt Fjärrmottagare.
Ska du använda den till Micano/Mecano LED-List behöver du även en Kopplingskabel mellan LED-list och LED List Fjärkontroll för att koppla ihop den med LED-listen.
Användarmanual
Specifikation
| Spänning | 12/24V |
| Räckvidd | 30 m |
| Färg | Vit |
| IP-klass | IP20 |
| Kontroll | 2,4 GHz |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
| Skyddsklass | 3 |
| CE-märkt | Ja |
Specifikation
Liknande produkter
Kanlux
LED Strip NEON 24V 12W/m Kallvit 4000K IP65
12W/m 4000K IP65 320lm/m LED Strip Neon 24V
- Effekt 12W/m
- Spänning 24V DC
- Ljusflöde 320 lm/m
- Färgtemperatur 4000K
595 kr
/ st
Kanlux
LED Strip 12V 4,8W/m Kallvit 4000K IP65
4,8W/m 4000K 440lm/m IP65 LED Strip 12V
- Storlek 8 mm
- Effekt 4,8W/m
- Spänning 12V DC
- Ljusflöde 440 lm/m
- Färgtemperatur 4000K
159 kr
/ st
Kanlux
LED Strip 12V 4,8W/m Varmvit 3000K IP65
4,8W/m 3000K 400lm/m IP65 LED Strip 12V
- Storlek 8 mm
- Effekt 4,8W/m
- Spänning 12V DC
- Ljusflöde 400 lm/m
- Färgtemperatur 3000K
159 kr
/ st
Kanlux
LED Strip 12V 4,8W/m Dagsljus 6500K IP65
4,8W/m 6500K 450lm/m IP65 LED Strip 12V
- Storlek 8 mm
- Effekt 4,8W/m
- Spänning 12V DC
- Ljusflöde 450 lm/m
- Färgtemperatur 6500K
159 kr
/ st
Kanlux
LED Strip NEON 24V 12W/m Dagsljus 5700K IP65
12W/m 5700K IP65 220lm/m LED Strip Neon 24V
- Effekt 12W/m
- Ljusflöde 240 lm/m
- Färgtemperatur 5700K
595 kr
/ st
