LED Strip Solcells slinga 3m RGBIC+CCT 2700-6500K
- Spänning Solcell
- Färgtemperatur RGBIC + CCT 2700K-6500K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
3m Solcells Strip RGB+CCT 2700-6500K med fjärrkontroll för utomhus
Läs mer
LED Strip Solcells slinga 3m RGBIC+CCT 2700-6500K med fjärrkontroll
Calex uppladdningsbar solcellsdriven LED-strip för utomhusbruk
Skapa en varm och inbjudande atmosfär i din trädgård, balkong eller terrass med Calex solcellsdrivna LED-strip för utomhusbruk.
Denna snygga LED-strip drivs av solenergi och är uppladdningsbar, så det finns inga behov av kablar eller eluttag.
Den laddas under dagen och lyser upp ditt utomhusutrymme så fort solen går ner.
Färgglad belysning för varje ögonblick
Välj enkelt det ljus som matchar ditt humör. Njut av mjukt varmvitt ljus för avkopplande kvällar eller byt till färgglad RGB-belysning för en lekfull accent.
Med den medföljande fjärrkontrollen kan du snabbt justera färg och ljusstyrka för att skapa den perfekta utomhus atmosfären.
Designad för utomhuskomfort
Denna LED-strip är gjord för utomhusbruk och tål regn och stänk.
Tack vare sin praktiska design och medföljande krok är installationen snabb och enkel var du än vill ha den.
Perfekt längs ett staket, pergola eller uteplatstak. En smart kombination av atmosfär, bekvämlighet och hållbarhet.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Ja |
| Färgtemperatur | RGBIC + CCT 2700K-6500K |
| Färg | Svart |
| Specialegenskaper | Fjärrkontroll |
| Batteriinformation | 1500mAh |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Calex |
| Medellivslängd | 30.000tim |
Mått
| Längd | 3 meter |
| Bredd | 10 mm |
Liknande produkter
- Spänning Solcell
- Färgtemperatur 2700K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Spänning Solcell
- Färgtemperatur 2700K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Färgtemperatur 3000°K + RGB
- Färgtemperatur RGBIC
- Färgtemperatur 2700K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
