Solcellsljusslinga 20m 30st Klara LED med fjärrkontroll
- Spänning Solcell
- Färgtemperatur 2700K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
Solcells ljusslinga 20M med fjärrkontroll för utomhus Slingan har 30st klara varmvita LED-lampor (2700K).
Läs mer
Solcellsljusslinga 20m 30st Klara LED med fjärrkontroll
Solcellsdriven utomhusslinga – 20 meter
Denna 20 meter långa ljusslinga har 30st utbytbara 40mm klara varmvita LED-lampor (2700K) som ger mysig, dekorativ belysning för din trädgård, terrass eller balkong.
Med solenergi och fjärrkontrolldimning erbjuder dessa lampor den perfekta kombinationen av bekvämlighet och stil.
Solcellsdrivna och uppladdningsbara
Glöm besväret med eluttag och förlängningssladdar. Dessa festlampor drivs helt av solenergi tack vare en inbyggd 3W solpanel och ett 4000mAh litiumbatteri.
Fulladdade på 8 timmar solljus ger de upp till 20 timmars kontinuerlig belysning.
USB-C-laddning ingår också för flexibilitet i alla väderförhållanden.
Dimning med fjärrkontroll
Välj den perfekta stämningen för varje ögonblick med den medföljande fjärrkontrollen. Justera ljusstyrkan till 25 %, 50 % eller 100 %. - Välj timer 3tim eller 5tim
Vädertålig för utomhusbruk
Dessa lampor är utformade för utomhusbruk och har IP44-klassning och ett hållbart PC-hölje.
Information
Utbytbara klara 40mm LED-lampor (2700K
20meter lång ljusslinga med 30st klara 40mm LED-lampor (2700K)
Solcellsdriven (3W-panel) + USB-C-laddningsbar (4000mAh-batteri)
Upp till 20 timmars ljus efter full laddning
Fjärrkontroll:
Dimning med minnesfunktion 25 %, 50 % eller 100 %
Timer 3tim eller 5tim
Effekt Puls eller flash
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Ja |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Färg | Svart |
| Specialegenskaper | Fjärrkontroll |
| Batteriinformation | 4000mAh lithium |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Calex |
| Färgåtergivning | RA80 |
| Medellivslängd | 10.000tim |
Mått
| Längd | 20 meter |
| Höjd | 75 mm |
| Djup | 40 mm |
Liknande produkter
- Spänning Solcell
- Färgtemperatur 2700K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Färgtemperatur 3000°K + RGB
- Färgtemperatur RGBIC
- Färgtemperatur 2700K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
- Spänning 230V
- Dimbar Ja
- Färgtemperatur 2700K
- Specialegenskaper Fjärrkontroll
