Ljuskälla LED GU5,3 5W 350lm 3000K LightsOn Garden Plug & Play
- Effekt 5W
- Ljusflöde 350lm
- Färgtemperatur 3000K
5W 350lm 3000K LightsOn Ljuskälla GU5,3 från LightsOn Garden Plug & Play
Läs mer
Ljuskälla LED GU5,3 5W 350lm 3000K LightsOn Garden Plug & Play
En dimbar ljuskälla med varmvitt sken. Passar Luna-serien, Polly, Wally samt Onyx.
Specifikationer:
• 12 volt AC
• 5 watt LED (MR16/GU5.3)
• 350 lumen
• Medium spridning (35°)
• Varmvitt ljus (3000°K)
• Dimbar
• 80 Ra (färgåtergivning)
• 15 000 brinntimmar
• 12 500 tändcykler
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Tillbehör |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 5W |
| Ljusflöde | 350lm |
| Färgtemperatur | 3000K |
| Färg | Klar |
| Antal lampor | 1 |
| Material | Plast |
Teknisk information
| Sockel | GU5,3 |
| Spänning | 12V |
| Energimärkning | G |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | LightsOn Garden |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | Ø50 |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | -- mm |
Liknande produkter
LightsOn
Övergång gammalt till nytt Ny Hona LightsOn Garden Plug & Play
Övergång gammalt till nytt, ny hona från LightsOn Garden Plug & Play
- Material Gummi
29 kr
/ st
LightsOn
Ljusslinga Bloom 10m LightsOn Garden Plug & Play
259 kr
220,15 kr
/ st
Skapa en stämningsfull ljusinstallation på din uteplats eller trädgård med Bloom från LightsOn Garden Plug & Play
- Effekt 6W
- Färgtemperatur 3000K
- Material Plast
Vårrea
LightsOn
Dimmer från LightsOn Garden Plug & Play
Dimmer från LightsOn Garden Plug & Play
- Material Plast
198 kr
/ st
LightsOn
Ljuskälla LED 3W 250lm E27 2700K LightsOn Garden Plug & Play
3W 250lm 2700K LightsOn Ljuskälla E27 från LightsOn Garden Plug & Play
- Effekt 3W
- Ljusflöde 250lm
- Färgtemperatur 2700K
99 kr
/ st
LightsOn
Övergång gammalt till nytt Ny hane LightsOn Garden Plug & Play
Övergång gammalt till nytt, ny hane från LightsOn Garden Plug & Play
- Material Gummi
29 kr
/ st
