Nyhet
Ljusslinga Bolla Klar med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln.
Läs mer
Ljusslinga Bolla Klar med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober som är 4 cm i diameter. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln, samtliga ljuspunkter med varmvitt sken.
Passar både till vardags och festliga tillfällen. Tunnare svart platt kabel med 10 cm mellan varje ljuspunkt.
Slingan har 8 olika blinkfunktioner, välj lätt din favorit genom att trycka på knappen som sitter på transformatorn.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Antal lampor | 20 + 40 |
| Ljusflöde | 126 lm |
| Färgtemperatur | 2900K |
| Färg | Klar |
| Kabelfärg | Svart |
Teknisk information
| Total effekt | 2W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Transformator | DS-045AC0210Cs-IP44 |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 530 cm |
| Höjd | 6 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Bolla Multi med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Circus Nevada med rinnande ljuseffekt
Ljusslinga för utomhusbruk, 10 st klara glober som är 8 cm i diameter med en filamentstav med rinnande ljuseffekt.
359 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Clippy Advent klädnypor i trä
Denna dekorativa ljusslinga i silverfärgad metalltråd har 24 klädnypor målade i julens färger, numrerade från 1 till 24.
- Specialegenskaper Timer
109 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Beady Röd träpärlor 1,5m
Exklusiv inomhusslinga med träpärlor i röd färg. 30 varmvita LED virade runt tunn metalltråd skapar ett mjukt, elegant sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
159 kr
/ st
