Ljusslinga P-LED Inomhus 35 Transparent
P-LED ljusslinga med 35 varmvita ljuskällor för inomhusbruk.
Läs mer
Ljusslinga P-LED Inomhus 35 Transparent
P-LED ljusslinga med 35 varmvita ljuskällor för inomhusbruk. Jättefin att dekorera med i hemmet på bord, trappor och i granen. Längden är 510cm och kabeln är transparent.
Specifikation
| Färg | Transparent |
| Ljusfärg | Varmvit |
| L/H | 510/4,5 cm |
| Antal ljuskällor | 35 st |
| Avstånd mellan lampor | 15 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Strömbrytare | Nej |
| Lampans effekt | 0,045 W |
| Total effekt | 1,58 W |
| Matning | 230V |
| Sockel | Push in |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Anslutningskabelns längd | 150 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Winny med guldlöv
Tunn mässingsfärgad ljusslinga med 60 ljuspunkter och guldfärgade polyesterlöv.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
89 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Partyljusslinga Big Circus Filament Svart LED 10-ljus
Partyljusslinga med transparenta höljen och 10 LED-ljuskällor med filament.
325 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Origam med 10st rosa pappersblommor.
Mysig dekorationsslinga med 10 stycken rosa pappersblommor.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
89 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Partyljusslinga Circus Filament Svart LED 10-ljus
Partyljusslinga med transparenta höljen och 10 LED-ljuskällor med filament.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Clippy med 10st klädnypor
Batteridriven ljusslinga med klädnypor.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
69 kr
/ st
Nyhet
