Ljusslinga Circus IP44
Partyljusslinga med transparent färgade höljen och 20 LED-ljuskällor med filament.
Läs mer
Ljusslinga Circus IP44
Partyljusslinga med transparent färgade höljen och 20 LED-ljuskällor med filament. Härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest. Ger ett vackert sken i mörkret. Svart kabel och med krokar över ljuskällan för enkel upphängning av slingan
Specifikation
| Matning | 230V |
| Sockel | Ej Utbytbar |
| Mått B/H/D | 8550/100/50 mm |
| Transformator | 24V DC 3.6W IP44 Schuko-kontakt |
| Ljuskällor | 20 st |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
| Medellivslängd | 10000 h |
| IP-Klass | IP44 |
| Användningsområde | Utomhus |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Seaside med snäckor och sjöstjärnor
90cm Batteridriven slinga för inomhusbruk med dekorationer i plastmaterial inspirerade av havet, som snäckor och sjöstjärnor
- Längd 90 cm
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
95 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Winny med guldlöv
Tunn mässingsfärgad ljusslinga med 60 ljuspunkter och guldfärgade polyesterlöv.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
89 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Clippy med 10st klädnypor
Batteridriven ljusslinga med klädnypor.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
69 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Partyljusslinga Big Circus Filament Svart LED 10-ljus
Partyljusslinga med transparenta höljen och 10 LED-ljuskällor med filament.
325 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Pippi Långstrump Ljusslinga 165cm Batteri
1,6m Pippi ljusslinga batteri för dekoration
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Trä
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
159 kr
/ st
