Ljusslinga Clippy med lösa klämmor
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
Batteridriven ljusslinga med 30 varmvita LED och 16 st lösa transparenta klädnypor.
Läs mer
Ljusslinga Clippy med lösa klämmor
Batteridriven ljusslinga med 30 varmvita LED och 16 st lösa transparenta klädnypor.
Häng upp dina julkort till jul eller dekorera med något festligt till kalaset.
Slingan drivs med 3 st AA batterier, timerfunktion i batteridosan, för inomhusbruk.
Batteri: 3 batterier AA (ingår ej).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Antal lampor | 30 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Transparent |
| Kabelfärg | Silver |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,43W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 290 cm |
| Bredd | 3,5 cm |
| Höjd | 0,5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 100 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Bolla Klar med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Circus Nevada med rinnande ljuseffekt
Ljusslinga för utomhusbruk, 10 st klara glober som är 8 cm i diameter med en filamentstav med rinnande ljuseffekt.
359 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Bolla Multi med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Clippy Advent klädnypor i trä
Denna dekorativa ljusslinga i silverfärgad metalltråd har 24 klädnypor målade i julens färger, numrerade från 1 till 24.
- Specialegenskaper Timer
109 kr
/ st
