Nyhet
Ljusslinga Clippy med 10st klädnypor
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
Batteridriven ljusslinga med klädnypor.
Läs mer
Ljusslinga Clippy med 10st klädnypor
Batteridriven ljusslinga med klädnypor. Häng upp dina julkort till jul eller dekorera med något festligt till kalaset.
10 klädnypor med LED belysning.
Slingan drivs med 3 st AA batterier, timerfunktion i batteridosan, för inomhusbruk.
Batteri: 3 batterier AA (ingår ej).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Antal lampor | 10 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Transparent |
| Kabelfärg | Silver |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,4W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 150h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 135 cm |
| Djup | 5,5 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Anslutningskabelns längd | 30 cm |
| Avstånd mellan lampor | 15 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Woodworks LED
Dekorativ ljusslinga med vita renhuvuden i trä.
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Seaside med snäckor och sjöstjärnor
90cm Batteridriven slinga för inomhusbruk med dekorationer i plastmaterial inspirerade av havet, som snäckor och sjöstjärnor
- Längd 90 cm
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
95 kr
/ st
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
