Nyhet
Ljusslinga Dew Drop LED 140cm Kallvit
140cm Kallvit ljusslinga med 125 LED dew drops fördelade på10 strängar
Läs mer
Ljusslinga Dew Drop LED 140cm Kallvit
Underbar dekorationsslinga med dew drop. Ljusslinga har 125 kallvita LED-ljuskällor som avger ett vackert sken.
Härlig dekoration att ha framme till vardags och fest.
Bukettslinga med 10 strängar.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 125 |
| Färgtemperatur | 2800K |
| Färg | Silver |
| Kabelfärg | Transparent |
Teknisk information
| Total effekt | 1,5W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Transformator | 4,5V DC 2,1W IP20 Euro-kontakt |
| Strömbrytare | Nej |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 140 cm |
| Anslutningskabelns längd | 300 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Gardin 100cm
149 kr
109 kr
/ st
Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk.
Nyhet
-27%
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 300cm Varmvit
Häftig ljusslinga med 720 LED dew drops fördelade på 36 strängar
275 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 10m Multi
Dekorativ ljusslinga med 100 stycken frostade LED dew drops, chaser box med 11 olika blinksekvenser eller fast sken.
189 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Multi
Dekorativ ljusslinga med 40 stycken multifärgade LED dew drops.
- Färgtemperatur RGB
- Specialegenskaper Timer
49 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 300cm Kallvit
300cm Kallvit ljusslinga med 720 LED dew drops fördelade på 36 strängar
269 kr
/ st
Nyhet
