Ljusslinga Dew Drop LED 200cm Kallvit
Häftig ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar
Läs mer
Ljusslinga Dew Drop LED 200cm Kallvit
Häftig ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar.
Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv.
Slingan är silverfärgad och ljusen kallvita.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 360 |
| Färgtemperatur | 2800K |
| Färg | Silver |
| Kabelfärg | Transparent |
Teknisk information
| Total effekt | 2,8W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Strömbrytare | Nej |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 200 cm |
| Anslutningskabelns längd | 300 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 200cm Varmvit
200cm Varmvit ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar
169 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
45 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drops Tub 40 LED Silver Batteri
Ljusslinga 40 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel som drivs av batteri.
55 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 300cm Kallvit
300cm Kallvit ljusslinga med 720 LED dew drops fördelade på 36 strängar
269 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drop Ljusslinga 100LED
6 meter Ljusslinga med 100 varmvita LED
- Färgtemperatur 2800K
129 kr
/ st
