Nyhet
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
Läs mer
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken. Användbar slinga för bordsdekorationer, blomsterarrangemang mm.
Timerfunktionen gör det enkelt att ställa in när slingan ska vara tänd.
Batteri: 3 batteri AA (ingår ej).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 40 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Kabelfärg | Transparent |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,5W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 400 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Multi
Dekorativ ljusslinga med 40 stycken multifärgade LED dew drops.
- Färgtemperatur RGB
- Specialegenskaper Timer
49 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 140cm Kallvit
140cm Kallvit ljusslinga med 125 LED dew drops fördelade på10 strängar
95 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 10m Multi
Dekorativ ljusslinga med 100 stycken frostade LED dew drops, chaser box med 11 olika blinksekvenser eller fast sken.
189 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drop Ljusslinga 100 LED
Ljusslinga 100 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel. Med trafo.
115 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Gardin 100cm
149 kr
109 kr
/ st
Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk.
Nyhet
-27%
