Nyhet
Ljusslinga Dew Drop LED Multi
Lägsta pris senaste 30 dagarna: 44 kr
- Färgtemperatur RGB
- Specialegenskaper Timer
Dekorativ ljusslinga med 40 stycken multifärgade LED dew drops.
Läs mer
Ljusslinga 40st Dew Drop LED Multi 400cm
Dekorativ ljusslinga med 40 stycken multifärgade LED dew drops. Kan användas vid diverse dekorationer, tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv.
Slingan har en inbyggd timer.
Batteri: 3 batteri AA (ingår ej).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 40 |
| Färgtemperatur | RGB |
| Kabelfärg | Transparent |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,6W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 400 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Dew Drops Tub 40 LED Silver Batteri
Ljusslinga 40 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel som drivs av batteri.
55 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Gardin 100cm
149 kr
109 kr
/ st
Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk.
Nyhet
-27%
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
45 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 10m Multi
Dekorativ ljusslinga med 100 stycken frostade LED dew drops, chaser box med 11 olika blinksekvenser eller fast sken.
189 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drop Ljusslinga 100 LED
Ljusslinga 100 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel. Med trafo.
115 kr
/ st
