Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Svart
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med varmvitt ljus fördelade på 8 blommor.
Läs mer
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Svart
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops fördelade på 8 blommor. Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, julgranen och mycket mer.
Batteriboxen är gjord för att klara utomhusbruk. Slingan är svart och ljusen varmvita med timerfunktion.
Batteri: 4 batterier AA (ingår ej).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Antal lampor | 96 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,96W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 4 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 210 cm |
| Bredd | 7,5 cm |
| Höjd | 7,5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
| Avstånd mellan lampor | 30 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Bolla Klar med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Circus Nevada med rinnande ljuseffekt
Ljusslinga för utomhusbruk, 10 st klara glober som är 8 cm i diameter med en filamentstav med rinnande ljuseffekt.
359 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Bolla Multi med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Clippy Advent klädnypor i trä
Denna dekorativa ljusslinga i silverfärgad metalltråd har 24 klädnypor målade i julens färger, numrerade från 1 till 24.
- Specialegenskaper Timer
109 kr
/ st
