Nyhet
Ljusslinga Origam med 10st rosa pappersblommor.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
Mysig dekorationsslinga med 10 stycken rosa pappersblommor.
Läs mer
Ljusslinga Origam med 10st rosa pappersblommor.
Mysig dekorationsslinga med 10 stycken rosa pappersblommor. Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv.
Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när produkten ska lysa.
Batteri: 3 batterier AA (ingår ej).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Antal lampor | 10 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Rosa |
| Kabelfärg | Transparent |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,6W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 225 cm |
| Djup | 6 cm |
| Höjd | 8 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
| Avstånd mellan lampor | 25 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Woodworks LED
Dekorativ ljusslinga med vita renhuvuden i trä.
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Seaside med snäckor och sjöstjärnor
90cm Batteridriven slinga för inomhusbruk med dekorationer i plastmaterial inspirerade av havet, som snäckor och sjöstjärnor
- Längd 90 cm
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
95 kr
/ st
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
