Ljusslinga Roza Rosor 2m Batteri
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
Dekorativ ljusslinga med konstgjorda rosor och blad i vit och grön färg för inomhusbruk
Läs mer
Ljusslinga Roza Rosor 2m Batteri
Dekorativ ljusslinga med konstgjorda rosor och blad i vit och grön färg för inomhusbruk.
Tunn metallslinga med 20 varmvita ljuspunkter lindad runt blommorna.
En vacker dekoration till hemmet, tex till bordsdukning.
Batteri: 2 batteri AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 20 |
| Effekt | 0,1W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Vit |
| Kabelfärg | Transparent |
| Specialegenskaper | Timer |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 0,1W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 2 batterier AA ingår ej. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 200 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 8 cm |
| Anslutningskabelns längd | 200 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Clippy med 10st klädnypor
Batteridriven ljusslinga med klädnypor.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
69 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Partyljusslinga Big Circus Filament Svart LED 10-ljus
Partyljusslinga med transparenta höljen och 10 LED-ljuskällor med filament.
325 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Origam med 10st rosa pappersblommor.
Mysig dekorationsslinga med 10 stycken rosa pappersblommor.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
89 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Partyljusslinga Circus Filament Svart LED 10-ljus
Partyljusslinga med transparenta höljen och 10 LED-ljuskällor med filament.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Seaside med snäckor och sjöstjärnor
90cm Batteridriven slinga för inomhusbruk med dekorationer i plastmaterial inspirerade av havet, som snäckor och sjöstjärnor
- Längd 90 cm
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
95 kr
/ st
