Ljusslinga Seaside med snäckor och sjöstjärnor
- Längd 90 cm
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
90cm Batteridriven slinga för inomhusbruk med dekorationer i plastmaterial inspirerade av havet, som snäckor och sjöstjärnor
Läs mer
Ljusslinga Seaside med snäckor och sjöstjärnor
Batteridriven slinga för inomhusbruk med dekorationer i plastmaterial inspirerade av havet, bla snäckor och sjöstjärnor.
10 varmvita LED ger ett härligt sken. Juterep lindad runt den tunna metallkablen.
Batteri: 2 batteri AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 10 |
| Effekt | 0,05W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Beige |
| Kabelfärg | Transparent |
| Specialegenskaper | Timer |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 0,05W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 2 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 80h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 90 cm |
| Anslutningskabelns längd | 30 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Selecta LED 7m
Vår serie av slingor med utbytbara LED finns i två längder.
- Färgtemperatur 2.700ºK
446 kr
/ st
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
Star Trading
Ljusslinga Selecta LED 14m
Vår serie av slingor med utbytbara LED finns i två längder.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
698 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Clippy Advent klädnypor i trä
Denna dekorativa ljusslinga i silverfärgad metalltråd har 24 klädnypor målade i julens färger, numrerade från 1 till 24.
- Specialegenskaper Timer
109 kr
/ st
