Nyhet
Ljusslinga Winny med guldlöv
Lägsta pris senaste 30 dagarna: 79 kr
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
Tunn mässingsfärgad ljusslinga med 60 ljuspunkter och guldfärgade polyesterlöv.
Läs mer
Ljusslinga Winny med guldlöv
Tunn mässingsfärgad ljusslinga med 60 ljuspunkter och guldfärgade polyesterlöv. En vacker dekoration för hemmet, perfekt för t.ex. dukning.
Dekorativ ljusslinga som drivs med 3st AA batterier. Timerfunktion i batteriboxen.
Batteri: 3 batterier AA (ingår ej).
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Antal lampor | 60 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Guld |
| Kabelfärg | Mässing |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,5W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 80h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 200 cm |
| Djup | 3 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
| Avstånd mellan lampor | 3 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Circus Nevada med rinnande ljuseffekt
Ljusslinga för utomhusbruk, 10 st klara glober som är 8 cm i diameter med en filamentstav med rinnande ljuseffekt.
359 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Partyljusslinga Big Circus Filament Svart LED 10-ljus
Partyljusslinga med transparenta höljen och 10 LED-ljuskällor med filament.
325 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Partyljusslinga Circus Filament Svart LED 10-ljus
Partyljusslinga med transparenta höljen och 10 LED-ljuskällor med filament.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Seaside med snäckor och sjöstjärnor
90cm Batteridriven slinga för inomhusbruk med dekorationer i plastmaterial inspirerade av havet, som snäckor och sjöstjärnor
- Längd 90 cm
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
95 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga krabbljusslinga 7,2m
Krabbljusslinga med 720 kallvita LED Dew Drops på 7,2 m silverkabel – perfekt för julgran, dukning eller annan dekor
- Färgtemperatur 2900K
495 kr
/ st
