Ljusstake Buzz Mörkgrå
Stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör.
Läs mer
Ljusstake Buzz Mörkgrå
Stilren ljusstake med kraftig träbas, ljuspipor av tunna metallrör. 9st ljuskällor, E5 lampor.
Hela ljusstaken i grafit. Textilkabel i vitt/grå. Ger ett härligt stämmnigsfullt ljus hela året runt.
Star Trading Art.nr: 644-09
Specifikation
| Färg | Mörkgrå |
| B/H/D | 23/60/6 cm |
| Antal ljuskällor | 9 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E5 |
| Medellivslängd | 6000 h |
| Strömbrytare | Ja |
| Total effekt | 5,4 W |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Inez Vit
Elegant rak 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad vit färg.
- Anslutningskabelns längd 180 cm
- Material Trä
225 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Gry Beige 30cm
Adventsljusstake i form av en beige julgris, tillverkad i trä.
643 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Inez Röd
Elegant rak 5-armad adventsljusstake tillverkad i trä och målad röd färg.
- Anslutningskabelns längd 180 cm
- Material Trä
225 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Doris Vit Batteri
Batteridriven adventsljusstake tillverkad i trä.
219 kr
/ st
