Ljusstake Krubba
Träljusstake med de tre visemännen, Maria och Josef. Jesusbarnet ligger på en bädd.
Läs mer
Ljusstake Krubba
Träljusstake med de tre visemännen, Maria och Josef. Jesusbarnet ligger på en bädd.
En målad guld stav och stjärna i metall ingår också. 5 ljuskällor.
Placera på en skänk eller i ett förnster för att sprida en härlig julstämning i hemmet.
Star Trading Art.nr: 652-85
Specifikation
| Färg | Vit |
| B/H/D | 33/17/9 cm |
| Antal ljuskällor | 5 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E10 |
| Medellivslängd | 1000 h |
| Strömbrytare | Ja |
| Total effekt | 15 W |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Pippi Långstrump Ljusstake Vinter 5-armad
Pippi Långstrump i vinterkläder adventsljusstake
- Typ av ljuskälla LED
- Spänning Batteri
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
395 kr
/ st
Star Trading
Pippi Långstrump Ljusstake Lucia 5-armad
Pippi Långstrump firar Lucia med sina vänner
- Typ av ljuskälla LED
- Spänning Batteri
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
395 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Forest Friends
Skogens djur i form av en adventsljusstake, tillverkad i trä.
883 kr
/ st
