Ljusträd Ställning Kon
Utomhusdekoration formad som en kon för att efterlikna ett träd.
Läs mer
Ljusträd Ställning Kon
Dekorativ utomhusdekoration med 170 LED-ljuskällor, där 17 utav ljusen blinkar.
Trädet är 210cm och ger ifrån sig ett varmvitt sken.
Vacker dekoration att ha i trädgården eller på framsidan av huset.
Specifikation
| Färg | Svart |
| Produktkabelns färg | Svart |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Bredd/längd | 75 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Djup | 75 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal lampor | 170 |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Sockel | Ej Utbytbar |
| Medellivslängd | 5000 timmar |
| Total effekt | 2,1 W |
| Transformator | 4,5V DC 2,1W IP44 Schuko-kontakt |
| Lampans Effekt | 0.066 W |
| Lampans Spänning | 3,3 V |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
| Anslutningskabel-specifikation | PVC kabel |
| Avstånd mellan lampor | 9 cm |
| IP-klass | IP44 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Utomhusdekoration Neonsnowflake
Batteridriven utomhusdekoration med LED ljus och chaser box.
180 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Neonangel
Batteridriven utomhusdekoration med LED ljus och chaser box.
180 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Candycane 120cm
Kul juldekoration för utomhusbruk, placeras i skyddade miljö.
795 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Foldy 50cm
Vacker utomhusdekoration för din trädgård. Lättplacerad på marken.
342 kr
/ st
