Ludeco Fördelarkabel IP44
Ludeco fördelarkabel är lämplig för installation av 12 volt trädgårdsbelysning med en maximal belastning på 150 watt.
Läs mer
Ludeco Fördelarkabel från Ludeco - 12V utebelysning
Ludeco fördelarkabel är lämplig för installation av 12 volt trädgårdsbelysning med en maximal belastning på 150 watt.
Kabeln är stänksäker och perfekt för trädgården!
Ingår i serien Ludeco - 12V utebelysning
Specifikation
Egenskaper
| Effekt | Max 150W |
| Färg | Svart |
Teknisk information
| Spänning | 12V DC |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Ludeco |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 57 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Längd | 260 mm |
Liknande produkter
Ludeco
Ludeco Pollare Ivan Smart 1,7W 120lm IP44
Gör din trädgård SMART! Skapa omedelbar atmosfär i din trädgård med den moderna pollaren Ivan från Ludeco.
289 kr
/ st
Ludeco
Ludeco Pollare Ivan Smart 1,7W 120lm IP44 3-pack
Gör din trädgård SMART! Skapa omedelbar atmosfär i din trädgård med den moderna pollaren Ivan från Ludeco.
729 kr
/ st
Ludeco
Ludeco Spotlight Stig Smart 1,7W 120lm IP44
Gör din trädgård SMART! Med trädgårdsspotlighten i rostfritt stål och plast från Ludeco kan du vackert visa upp dina trädgårdsväxter.
259 kr
/ st
Ludeco
Ludeco Spotlight Stig Smart 1,7W 120lm IP44 3-pack
Gör din trädgård SMART! Med trädgårdsspotlighten i rostfritt stål och plast från Ludeco kan du vackert visa upp dina trädgårdsväxter.
659 kr
/ st
Ludeco
Ludeco Vägglampa Vidar 1,0W 90lm IP44
Lys upp din vägg, ditt staket eller din trädgårdsgång med Ludeco Vidar vägglampa.
159 kr
/ st
