Ludeco Pollare Sten 1,0W 90lm IP44 3-pack
Den runda formen i kombination med det rostfria stålet säkerställer att detta ljus passar alla trädgårdar.
Läs mer
Pollare Sten 1,0W 90lm från Ludeco - 12V utebelysning 3-pack
Pollaren Sten är tidlös. Den runda formen i kombination med det rostfria stålet säkerställer att detta ljus passar alla trädgårdar.
Lampan har en IP44-klassning, vilket betyder att den tål regn. Denna pollare ger ett ljus på 90 lumen och den energieffektiva, integrerade LED-lampan är på 1 watt.
Ingår i serien Ludeco - 12V utebelysning
Hej!
Nej, det är inte utbytbara lampor i dessa.
Hej!
Nej, trafon kan driva 12st av denna pollaren.
Hej
Den är 8 meter lång.
MVH
Lampgrossen.se
Hej
Det följer med ett markspjut att skicka ner i jorden
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Pollare |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 1W |
| Ljusflöde | 90 lm |
| Färgtemperatur | 3000K |
| Färg | Silver |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | 12V DC |
| Energimärkning | G |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Ludeco |
| Medellivslängd | 10.000 tim |
| Skyddsklass | 2 Behöver ej jordas |
| Koppling | 0,5m kabel + Clip on |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 56 mm |
| Höjd | 348 mm |
| Djup | 56 mm |
Liknande produkter
