Nattlampa LED Functional
- Material Plast
Oval nattlampa som byter färg med hjälp av tryck på toppen!
Läs mer
Nattlampa LED Functional
Oval dekorationslampa som byter färg med hjälp av tryck på toppen!
Laddas med tillhörande USB-kabel. När batteriet är fulladdat lyser den mellan 5 och 25 timmar beroende på ljusstyrka och färgval.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Nattlampa |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 1,5W |
| Ljusflöde | 170 lm |
| Färgtemperatur | RGB + Varmvit (2700K) |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 1 batteri 18650Li-IonRechargeable ingår. |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Medellivslängd | 30.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 9,2 cm |
| Höjd | 11 cm |
| Djup | 9,2 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Påskdekoration Esther 4-pack 7,5cm
Dekorativ påskdekoration i set av 2 st påskkycklingar och 2 st ägg i blank porslin
- Material Porslin
229 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 21cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
159 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Stjärna Bonfire 37cm
Vacker hängande dekoration som passar lika bra inne som ute
619 kr
/ st
Star Trading
Lampfot E27 Box Valnöt
Lampfot med ribbat strukturmönster, tillverkad av trä med E27 sockel
198 kr
/ st
Nyhet

