Plexy Party Time Neon
- Effekt 5 W
Neonskylt väggdekoration med inbjudan till party time, USB-A.
Läs mer
Plexy Party Time NeonPlexy Coffee Neon
Tuff väggdekoration för inomhusbruk med texten Party Time. Transparent plexiskiva med LED belysning i rosa och blått. Produkten kommer med USBkabel.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Dekoration |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 5 W |
| Färg | Vit, Blå & Rosa |
Teknisk information
| Spänning | 5V DC |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 48 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Djup | 2 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Dekorationskvist Eucalyptus
Dekorativ kvist med eucalyptusblad och 15 varmvita LED.
Drivs med batterier och har timerfunktion
- Specialegenskaper Timer
119 kr
/ st
Star Trading
Fjäderkvist Plumes 65cm Brun
Batteridriven inomhusdekoration med konstgjorda större fjädrar i brunt
- Färg Varmvit
- Specialegenskaper Timer
195 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Fjäderkvist Plumes 65cm Beige
Batteridriven inomhusdekoration med konstgjorda större fjädrar i ljus beige
- Färg Varmvit
- Specialegenskaper Timer
195 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Påskdekoration Esther 4-pack 7,5cm
Dekorativ påskdekoration i set av 2 st påskkycklingar och 2 st ägg i blank porslin
- Material Porslin
229 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Grön
12cm Glaskula Noah Grön – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
