Nattlampa LED Functional Anka
- Lamptyp Nattlampa
- Färgtemperatur RGB (Röd/Grön/Blå/Vit)
Duck Night Light, drivs av ett uppladdningsbart batteri.
Läs mer
Nattlampa LED Functional Anka
Duck Night Light, drivs av ett uppladdningsbart batteri. Laddkabel, 80cm, med USB C plugg medföljer. Laddas i 2,5-3 h, lyser därefter i ca 9-10 timmar.
Sätt på, stäng av eller byt färg med hjälp av en lätt klapp! Stängs av automatiskt efter 3 timmar.
Skötselanvisningar
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Nattlampa |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,6W |
| Färgtemperatur | RGB (Röd/Grön/Blå/Vit) |
| Färg | Vit |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 1 batteri 18650Li-IonRechargeable ingår. |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 10.000 timmar |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 14,4 cm |
| Höjd | 12,7 cm |
| Djup | 10,1 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Snowfrost Träd 90cm
Dekorationsträd för inomhusbruk. Brun stam med snöeffekt på grenarna. 90 cm hög med 36 LED med vackert varmvitt sken.
323 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 21cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
159 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Hängande dekoration Firework Silver 26cm Batteri
Hängande dekorativ firework för inomhusbruk. Batteridriven med timerfunktion.
89 kr
/ st
Nyhet
