Normallampa Antik Soft Glow Amber LED 80lm E27 2000K
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈8W
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur 2000K
0,75W 2000K LED Normallampa Antik Soft Glow Amber 80lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Normallampa LED Antik Soft Glow Amber 0,75W 80lm E27 2000K
Decoration LED-lampa med amberfärgat glas som sprider härligt, varmvitt sken. Lampan har E27-sockel.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Normal |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,75W |
| Ersätter | ≈8W |
| Ljusflöde | 80 lm |
| Färgtemperatur | 2000K |
| Färg | Amber |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 25.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 109 mm |
| Djup | 60 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Normallampa Filament LED 1500lm E27 2700K
10,5W 2700K LED Normallampa Filament 1500lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈99W
- Ljusflöde 1500 lm
- Färgtemperatur 2700K
74 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 470lm E27 3000K Energiklass A
2,2W 3000K LED Normallampa 470lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 3000K
57 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 3000K Energiklass A
3,8W 3000K LED Normallampa 806lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 3000K
75 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 Vita Filament 2700K Dim
Dimbar 7W 2700K LED Normallampa Vita Filament 806lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 2700K
48 kr
/ st
Star Trading
Normallampa Opalvit LED 2700lm E27 6500K
20W 6500K LED Normallampa Opalvit 2700lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈162W
- Ljusflöde 2700 lm
- Färgtemperatur 6500K
98 kr
/ st
