Normallampa LED 470lm E27 Vita Filament 2700K Dim
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2700K
Dimbar 4,5W 2700K LED Normallampa Vita Filament 470lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Dimbar Normallampa LED Vita Filament 4,5W 470lm E27 2700K
Lampa med E27-sockel. Varmvitt ljus 2700K och den går att dimra för att skapa bästa stämningen!
Fin i armaturer såsom ljuskronor där de vita filamenten är diskreta när armaturen är släckt.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Normal |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 4,5W |
| Ersätter | ≈40W |
| Ljusflöde | 470 lm |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Färg | Klar |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | G |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 108 mm |
| Djup | 60 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Normallampa LED Matt 470lm E27 2700K 2-pack
2-pack 4,5W 2700K LED Normallampa Matt 470lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2700K
44 kr
/ st
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 Vita Filament 2700K Dim
Dimbar 7W 2700K LED Normallampa Vita Filament 806lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 2700K
48 kr
/ st
Star Trading
Normallampa LED Matt 806lm E27 2700K 2-pack
2-pack 7,0W 2700K LED Normallampa Matt 806lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 2700K
49 kr
/ st
Star Trading
Normallampa Filament LED 1500lm E27 2700K
10,5W 2700K LED Normallampa Filament 1500lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈99W
- Ljusflöde 1500 lm
- Färgtemperatur 2700K
74 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Antiklampa Filament Opal LED 600lm E27 2700K 3-step dimming
3-stegs dimbar 6,5W 2700K LED Normallampa Filament Opal med E27 sockel för 230V.
- Dimbar 3-stegs dim med minne
- Ersätter ≈48W
- Ljusflöde 60/300/600 lm
- Färgtemperatur 2700K
64 kr
/ st
Nyhet
