Nyhet
Partyljusslinga Big Circus Filament Svart LED 10-ljus
Partyljusslinga med transparenta höljen och 10 LED-ljuskällor med filament.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Partyljusslinga Big Circus Filament Svart LED 10-ljus
Snygg partyslinga med filament, för dekoration både till vardags och fest. Skapar ett härligt ljussken i mörker.
Specifikation
| Färg | Svart |
| Typ Av Ljuskälla | LED |
| B/H/D | 450/14/8 cm |
| Antal ljuskällor | 10 st |
| Sockel | Ej Utbytbar |
| Medelivslängd | 7.000 h |
| Total effekt | 1,8W |
| IP-klass | IP44 |
| Transformator | 24V DC 1.8W IP44 Schuko-kontakt |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Bolla Klar med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Circus Nevada med rinnande ljuseffekt
Ljusslinga för utomhusbruk, 10 st klara glober som är 8 cm i diameter med en filamentstav med rinnande ljuseffekt.
359 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Bolla Multi med ljuspunkter på kabeln
Ljusslinga för utomhusbruk med 20 st klara glober. Mellan varje glob finns ytterligare 2 ljuspunkter på kabeln.
279 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
