Pippi Långstrump Ljusslinga 165cm Batteri
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Trä
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
1,6m Pippi ljusslinga batteri för dekoration
Läs mer
Pippi Långstrump Ljusslinga 165cm Batteri
Pippi med sin kappsäck på rad ihop med Herr Nilsson och Lilla gubben.
Dubbelsidiga figurer (4x3).
En slinga som är lätt att dekorera med och ger oändligt med möjligheter. Allt från att hänga i julgranen eller mysa till barnrummet.
Häng den över sängen eller kanske i kojan.
Batteri: 2 batteri AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 23 |
| Effekt | 0,08W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Multi |
| Kabelfärg | Transparent |
| Material | Trä |
| Specialegenskaper | Timer |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
Teknisk information
| Total effekt | 0,08W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 2 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 80h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 165 cm |
| Höjd | 8,5 cm |
| Djup | 1,5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Selecta LED 7m
Vår serie av slingor med utbytbara LED finns i två längder.
- Färgtemperatur 2.700ºK
446 kr
/ st
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
Star Trading
Ljusslinga Selecta LED 14m
Vår serie av slingor med utbytbara LED finns i två längder.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
698 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Clippy Advent klädnypor i trä
Denna dekorativa ljusslinga i silverfärgad metalltråd har 24 klädnypor målade i julens färger, numrerade från 1 till 24.
- Specialegenskaper Timer
109 kr
/ st
