Pippi Långstrump Ljusstake Vinter 5-armad
- Typ av ljuskälla LED
- Spänning Batteri
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
Pippi Långstrump i vinterkläder adventsljusstake
Läs mer
Pippi Långstrump Ljusstake Vinter 5-armad Batteri
Pippi i vinterkläder. Glad och stark lyfter hon Herr Nilsson och Lilla Gubben som även dom har fått vinterkläder på sig.
En underbar ljusstake som sprider julkänsla och glädje och som är fin att ha framme hela vintern.
Batteri: 2 batteri AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Rak |
| Adventsljusstakar | 5-armad |
| Färg | Vit |
| Antal lampor | 5 |
| Material | Trä |
| Specialegenskaper | Timer |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 0,09W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 2 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 190h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 26,5 cm |
| Höjd | 24,5 cm |
| Djup | 7 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Forest Friends
Skogens djur i form av en adventsljusstake, tillverkad i trä.
883 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Bamberg Batteri
Detaljrik laserskuren ljusstake i trä, ett detaljerat landskap med små hus placerade som en liten by.
307 kr
/ st
