Solcellsljusslinga Partaj
Solcellsslinga med 10st transparenta glober som lyser med varmvitt sken i mörkret.
Läs mer
Solcellsljusslinga Partaj
Solcellsslinga med 10st transparenta glober som lyser med varmvitt sken i mörkret. Fin att använda i trädgården eller på balkongen
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Antal lampor | 10 |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Klar |
| Kabelfärg | Svart |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 0,3W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Solcell |
| Batteriinformation | 1 batteri AArechargeableNiMH ingår. Brinntid ca. 5h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 10.000 tim |
Mått
| Längd | 180 cm |
| Höjd | 8 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 200 cm |
| Avstånd mellan lampor | 20 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Globe Mini Ljusslinga Solcell 10st
Solcellsslingan Globe Mini har 10 små glober som är tillverkad i transparent PC plast.
- Färgtemperatur 3000K
- Specialegenskaper Ljussensor
315 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Lilly Slinga
Vår vackra solcellsdrivna dekoration Lilly har 3 ljuspunkter och en solcellspanel.
309 kr
/ st
Star Trading
Solcellsslinga Festival Multi
Solcellsdriven ljusslinga fint dekorerad med multifärgade risbollar. Ljusslingan har 10 kallvita LED-ljuskällor.
- Färgtemperatur Kallvit
- Specialegenskaper Ljussensor
139 kr
/ st
Star Trading
Solcellsslinga Globus
Solcellsdriven slinga med vita bollar som kan placeras hängande eller nedstuckna i marken med de borttagbara markspjuten.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Plast
249 kr
/ st
Star Trading
Solcellsslinga Dew Drop Micro
Solcells slingan Dew Drop Micro har 100 varmvita små micro led som lyser upp i mörkret.
- Färgtemperatur 2700K
- Specialegenskaper Ljussensor
159 kr
/ st
