Nyhet
Antiklampa Soft Glow LED ljussensor 350lm E27 2200K
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈32W
- Ljusflöde 350 lm
- Färgtemperatur 2200K
3,5W 2200K LED Antiklampa Soft Glow 350lm med ljussensor och E27 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Antiklampa Soft Glow LED ljussensor 3,5W 350lm E27 2200K
Klar LED-lampa med skymningsrelä, färgtemperaturen är 2200K och sockeln är E27.
Lampan tänds när sensorn känner av att ljuset är under 30 lux.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Antik |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 3,5W |
| Ersätter | ≈32W |
| Ljusflöde | 350 lm |
| Färgtemperatur | 2200K |
| Färg | Klar |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | F |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 64 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Djup | 64 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Normallampa LED 470lm E27 3000K Energiklass A
2,2W 3000K LED Normallampa 470lm Energiklass A med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 3000K
57 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa E27 A60 Rökfärgad One 3-steg dimming
Dekorativ rökfärgad normallampa med 3-stegs klickdimring, ljusstyrkan ändras enkelt genom slå av och på strömbrytaren.
- Dimbar 3-stegs dim
- Ersätter ≈6W
- Ljusflöde 10 lm / 30 lm / 60 lm
- Färgtemperatur 1800K
85 kr
/ st
Star Trading
Normallampa LED Filament Opal 1055lm E27 4000K Dim
Dimbar 9W 4000K LED Normallampa Filament Opal 1055lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈75W
- Ljusflöde 1055 lm
- Färgtemperatur 4000K
64 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Antiklampa Filament Opal LED 600lm E27 2700K 3-step dimming
3-stegs dimbar 6,5W 2700K LED Normallampa Filament Opal med E27 sockel för 230V.
- Dimbar 3-stegs dim med minne
- Ersätter ≈48W
- Ljusflöde 60/300/600 lm
- Färgtemperatur 2700K
64 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Normallampa E27 A60 Amber One 3-stegs dimming
Dekorativ amberfärgad normallampa med 3-stegs klickdimring, ljusstyrkan ändras enkelt genom slå av och på strömbrytaren.
- Dimbar 3-stegs dim
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 20 lm / 50 lm / 100 lm
- Färgtemperatur 1800K
85 kr
/ st
