-34%
ARGUS Portabel Lampa IP54 Uppladdningsbar
Lägsta pris senaste 30 dagarna: 1 299 kr
ARGUS är en grå bärbar bordslampa som är utformad för att belysa trädgårdar och terrasser.
Läs mer
ARGUS Portabel Lampa IP54 Uppladdningsbar
ARGUS är en grå bärbar bordslampa som är utformad för att belysa trädgårdar och terrasser. Den här originala bärbara lampan är lätt att tända tack vare ett integrerat Touch System. ARGUS är perfekt för att lysa upp kvällarna i utomhusutrymmen.
Instruktioner
Specifikation
| Matning | Mini-USB |
| Ljuskälla | SMD LED 2W 3000K 220LM |
| Montering | Plan Yta |
| Dimbar | Nej |
| Ljusstyrka | 220lm |
| Effekt | 2W |
| Mått B/H/D | 140/470/140 mm |
| Lystid | Max 10 Timmar |
| Laddtid | Max 9 Timmar |
| Vikt | 1.31 kg |
| IP-klass | IP54 |
| Avsedd för | Utomhusbruk |
Specifikation
Liknande produkter
Faro Barcelona
SHADOW LED Fyr Lampa IP65
2 995 kr
2 499 kr
/ st
Faro golvarmatur för utomhusbruk med en ram av metall, IP65.
-17%
Faro Barcelona
SAURA Pollare Solcell Mörkgrå
Faro solcellsdrivna pollare IP54 för utomhusbruk.
1 749 kr
/ st
Faro Barcelona
STEPS Vägglampa Vit
649 kr
549 kr
/ st
Modern vägglampa av aluminium med tempererad glasdiffusor, för utomhusbelysning.
-15%
Faro Barcelona
STEPS Vägglampa Mörkgrå
Modern vägglampa av aluminium med tempererad glasdiffusor, för utomhusbelysning.
649 kr
/ st
Faro Barcelona
CERES-2 Vägglampa Svart
1 195 kr
799 kr
/ st
CERES är en designer vägglampa av Alex & Manel Lluscà med klassiska former.
-33%
