-17%
SHADOW LED Fyr Lampa IP65
Faro golvarmatur för utomhusbruk med en ram av metall, IP65.
Läs mer
SHADOW LED Fyr Lampa IP65
SHADOW är en utomhuslyktlampa med en design som gör att kroppen projekterar fina skuggor.
Inbyggd LED SMD 10W 3000K 800lm
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Golv |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 10W |
| Ljuskälla | Inbyggd LED SMD 3000K |
| Ljusstyrka | 800lm |
| Mått B/H/D | 245/250/245 mm |
| Vikt | 2,4 kg |
| IP-klass | IP65 |
| Avsedd för | Utomhusbruk |
Specifikation
Liknande produkter
Faro Barcelona
SAURA Pollare Solcell Mörkgrå
Faro solcellsdrivna pollare IP54 för utomhusbruk.
1 749 kr
/ st
Faro Barcelona
ARGUS Portabel Lampa IP54 Uppladdningsbar
1 975 kr
1 299 kr
/ st
ARGUS är en grå bärbar bordslampa som är utformad för att belysa trädgårdar och terrasser.
-34%
Faro Barcelona
STEPS Vägglampa Mörkgrå
Modern vägglampa av aluminium med tempererad glasdiffusor, för utomhusbelysning.
649 kr
/ st
