Dekoration på fot Firework Svart 50cm
Vacker stående dekor med små LED-ljuskällor som ger en glittrande glans.
Läs mer
Dekoration på fot Firework Svart 50cm
Mysig dekorationsbelysning på fot för inomhusbruk.
Dekorationen är 50 cm hög och har 120 LED ljus.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,6W |
| Ljusflöde | 49 lm |
| Färgtemperatur | 2500K |
| Färg | Svart |
| Antal lampor | 120 |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | 3,2V DC 0,96W IP20 Euro-kontakt |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 10.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | Ø250 |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Djup | 25 cm |
| Anslutningskabelns längd | 3 m |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Snowfrost Träd 90cm
Dekorationsträd för inomhusbruk. Brun stam med snöeffekt på grenarna. 90 cm hög med 36 LED med vackert varmvitt sken.
323 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 16cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
289 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 14cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
349 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Påskdekoration Esther 4-pack 7,5cm
Dekorativ påskdekoration i set av 2 st påskkycklingar och 2 st ägg i blank porslin
- Material Porslin
229 kr
/ st
