Dekorationskvist Eucalyptus
- Specialegenskaper Timer
Dekorativ kvist med eucalyptusblad och 15 varmvita LED.
Drivs med batterier och har timerfunktion
Läs mer
Dekorationskvist Eucalyptus
Vacker dekorationskvist med gröna eucalyptusblad, 15 varmvita ljuspunkter.
Med batteridosa och timerfunktion, för inomhusbruk.
Matcha gärna med girland 581-32 för en effektfull och vacker dekoration.
Batteri: 2 batterier AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Dekoration |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
| Antal lampor | 15 |
Teknisk information
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7.000 tim |
Mått
| Storlek | 90 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Djup | 2 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 21cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
159 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Grön
12cm Glaskula Noah Grön – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
Star Trading
Påskdekoration Esther 4-pack 7,5cm
Dekorativ påskdekoration i set av 2 st påskkycklingar och 2 st ägg i blank porslin
- Material Porslin
229 kr
/ st
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Transparent
12cm Glaskula Noah Transparent – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
