Kronljuslampa LED New Generation 70lm E14 1800K Dim
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈7W
- Ljusflöde 70 lm
- Färgtemperatur 1800K
Dimbar 2,3W 1800K LED Kronljuslampa New Generation 70lm med E14 sockel för 230V.
Läs mer
Dimbar Kronljuslampa LED New Generation 2,3W 70lm E14 1800K
Nya generationen LED Lampor är en LED-teknologi som efterliknar glödtråden hos en glödlampa nästan exakt och ger en rundstrålande ljuskälla.
Livslängd - 15.000 tim
Dimbar - Ja
Färgtemp - Extra varmvit 1800K
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Kron |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 2,3W |
| Ersätter | ≈7W |
| Ljusflöde | 70 lm |
| Färgtemperatur | 1800K |
| Färg | Klar |
Teknisk information
| Sockel | E14 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 35 mm |
| Höjd | 103 mm |
| Djup | 35 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Kronljuslampa LED 250lm E27 2700K Dim
Dimbar 2,5W 2700K LED Kronljuslampa Filament 250lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2700K
32 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Kronljuslampa Vriden Soft Glow LED 250lm E14 2100K Dim
Dimbar 3W 2100K LED Kronljuslampa Vriden Soft Glow 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2100K
42 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Kronljuslampa Soft Glow LED 250lm E14 2100K Dim
Dimbar 3,2W 2100K LED Kronljuslampa Soft Glow 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2100K
42 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Kronljuslampa LED 470lm E27 2700K Dim
Dimbar 4,2W 2700K LED Kronljuslampa Filament 470lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2700K
34 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Kronljuslampa LED 250lm E14 2700K Dim
Dimbar 2,5W 2700K LED Kronljuslampa Filament 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2700K
35 kr
/ st
Nyhet
