Nyhet
Flame Lamp LED 2W 36lm E27 Gravity
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 36 lm
- Färgtemperatur 1600K
Kronljuslampa med LED-teknik som har 3 olika funktioner: Fast sken, flame och pulserande.
Läs mer
Flame Lamp LED 2W 36lm E27 Gravity
Kronljuslampa med LED-teknik som har 3 olika funktioner: Fast sken, flame och pulserande. Flamefunktionen har ett sken som liknar en brinnande eldslåga.
De olika valen ändras genom att stänga av och på ljuskällan, ingen minnes- eller resetfunktion.
Gravitationssensor gör att lågan alltid flammar åt rätt håll oavsett armatur!
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Kron |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 2W |
| Ljusflöde | 36 lm |
| Färgtemperatur | 1600K |
| Färg | Svart |
Teknisk information
| Sockel | E14 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Omgivningstemperatur | -10° - +45° |
| Medellivslängd | 25.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 116 mm |
| Djup | 40 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Kronljuslampa LED 250lm E27 2700K Dim
Dimbar 2,5W 2700K LED Kronljuslampa Filament 250lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2700K
32 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Kronljuslampa Soft Glow LED 250lm E14 2100K Dim
Dimbar 3,2W 2100K LED Kronljuslampa Soft Glow 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2100K
42 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Kronljuslampa Vriden Soft Glow LED 470lm E14 2100K
Dimbar 4,5W 2100K LED Kronljuslampa Vriden Soft Glow 470lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2100K
47 kr
/ st
Star Trading
Kronljuslampa LED 470lm E27 2700K Dim
Dimbar 4,2W 2700K LED Kronljuslampa Filament 470lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2700K
34 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Kronljuslampa LED 250lm E14 2700K Dim
Dimbar 2,5W 2700K LED Kronljuslampa Filament 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2700K
35 kr
/ st
Nyhet
