Glaskula 12cm Noah i nät Transparent
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
12cm Glaskula Noah Transparent – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
Läs mer
Glaskula 12cm Noah i nät Transparent med LED-belysning
Transparent glaskula med LED-belysning.
Inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
Dekorationen avger ett vackert varmvitt sken och kan hängas fritt där det passar.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Hängande |
| Dimbar | Nej |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Transparent |
| Material | Glas |
Teknisk information
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 5000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | 12 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Höjd | 13 cm |
| Djup | 12 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Grön
12cm Glaskula Noah Grön – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 21cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
159 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Påskdekoration Esther 4-pack 7,5cm
Dekorativ påskdekoration i set av 2 st påskkycklingar och 2 st ägg i blank porslin
- Material Porslin
229 kr
/ st
Star Trading
Nattlampa LED Functional Kapybara
Kapybara Night Light, drivs av ett uppladdningsbart batteri.
- Lamptyp Nattlampa
- Färgtemperatur RGB (Röd/Grön/Blå/Vit)
179 kr
/ st
