Glaskula Fågel 14cm Varmvit
- Specialegenskaper Timer
- Material Glas
Vacker glasfigur, är batteridriven och har varmvitt ljus
Läs mer
Glaskula Fågel 14cm Varmvit
Vacker dekoration för inomhusbruk.
Glasfiguren är batteridriven och har varmvitt ljus.
Stämningsfull dekoration att hänga i tex ett fönster.
Timerfunktion i silverfärgad nätt batteribox.
Batteri: 1 batteri AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Hängande |
| Dimbar | Nej |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Transparent |
| Specialegenskaper | Timer |
| Material | Glas |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7000 tim |
Mått
| Storlek | 14 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Djup | 8 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Glaskula 12cm Noah i nät Grön
12cm Glaskula Noah Grön – inspirerad av glasflöten inom marinen, transparent med LED-ljusslinga inuti som sprider ett vackert varmvitt sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Material Glas
139 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 21cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
159 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Påskdekoration Esther 4-pack 7,5cm
Dekorativ påskdekoration i set av 2 st påskkycklingar och 2 st ägg i blank porslin
- Material Porslin
229 kr
/ st
Star Trading
Nattlampa LED Functional Kapybara
Kapybara Night Light, drivs av ett uppladdningsbart batteri.
- Lamptyp Nattlampa
- Färgtemperatur RGB (Röd/Grön/Blå/Vit)
179 kr
/ st
