Pippi firar Jul 18cm Batteri
- Specialegenskaper Timer
- Material Trä
Pippi juldekoration – skapa din egen lekfulla julscen
Läs mer
Pippi firar Jul 18cm Batteri
Fira jul med Pippi, Herr Nilsson och Lilla gubben.
Placera figurerna så som du tycker är finast.
En lekfull dekoration där du själv bestämmer utseendet.
Små led punkter lyser i basen och ger en stämningsfull känsla.
Batteri: 2 batteri AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,07W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Multi |
| Specialegenskaper | Timer |
| Antal lampor | 7 |
| Material | Trä |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | Batteri |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Storlek | 18,5 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 18,5 cm |
| Djup | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Snowfrost Träd 90cm
Dekorationsträd för inomhusbruk. Brun stam med snöeffekt på grenarna. 90 cm hög med 36 LED med vackert varmvitt sken.
323 kr
/ st
Star Trading
Fjäderkvist Plumes 65cm Brun
Batteridriven inomhusdekoration med konstgjorda större fjädrar i brunt
- Färg Varmvit
- Specialegenskaper Timer
195 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 14cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
349 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Fjäderkvist Plumes 65cm Beige
Batteridriven inomhusdekoration med konstgjorda större fjädrar i ljus beige
- Färg Varmvit
- Specialegenskaper Timer
195 kr
/ st
