Golvlampa Solcell Marron 25cm
- IP klass IP44
- Färgtemperatur Varmvit
Solcellslykta i brun färg, 25cm hög, varmvitt ljus. USB-C laddning.
Läs mer
Solcellsdekoration Marron 25cm
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Golv |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 40 lm |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Brun |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Storlek | 25 cm |
| Höjd | 25 cm |
| Djup | 19 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Gravljus Hearty Röd Solcell
Solcellsljuset Hearty är ett plastljus med hjärtdekor tryckt på.
66 kr
/ st
Star Trading
Gravljus Hearty Vit Solcell
Solcellsljuset Hearty är ett plastljus med hjärtdekor tryckt på.
66 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Bologna
Solcellspollare i en större modell, 10x80cm gjord av stål och glas.
- Ljusflöde 20 lm
- Färgtemperatur 6000K
395 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Oxida Myra
Oxida Myra blir fin att dekorera med i en blomsterkruka, eller i en rabatt och den är lika vacker tänd som släckt.
- Färgtemperatur Varmvit
169 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Welcome
Solcellspinnen Welcome är en trädgårdsdekoration med utskuret motiv av hönor och texten Welcome.
- Färgtemperatur Varmvit
195 kr
/ st
