POWERSPOT Solcell Spotlight 18,5cm RGB
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur Varmvit/Multi
- Specialegenskaper Ljussensor
Solcellsspotlight som lyser upp i din trädgård eller på terrassen
Läs mer
Tillbehör Solcells Batteri 18650
POWERSPOT Solcell Spotlight 18,5cm
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Spotlight |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,06W |
| Ljusflöde | 80 lm |
| Färgtemperatur | Varmvit/Multi |
| Färg | Svart |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
| Batteriinformation | 2 batterier 18500Li-IonRechargeable ingår. Brinntid ca. 5h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 18,5 cm |
| Djup | 16,5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Solcellsdekoration Lumini Svampar i metall
Solcellsdekoration i form av 2 svampar gjorda i bronsmålad metall
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
- Material Metall
229 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Firework på pinne Multi
Solcellsdrivet gångljus Firework med 90 multi-färgade LED.
- Färgtemperatur Multi
- Specialegenskaper Ljussensor
- Antal lampor 90
209 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Oxicat Katt
Oxicat blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
229 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Harriet Kanin
Solcellsdekoration med 2 kaniner tillverkad av polyresin som imiterar granit.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
189 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Oxidog Hund
Oxidog blir fin att dekorera med på en trapp, rabatt eller på en balkong och den är lika vacker tänd som släckt
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
229 kr
/ st

