Golvlampa Solcell Marron 40cm
- IP klass IP44
- Färgtemperatur Varmvit
Solcellslykta i brun färg, 40cm hög, varmvitt ljus. USB-C laddning.
Läs mer
Solcellsdekoration Marron 40cm
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Golv |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 40 lm |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Brun |
| Material | Metall |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Storlek | 40 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Djup | 19 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Gravljus Hearty Vit Solcell
Solcellsljuset Hearty är ett plastljus med hjärtdekor tryckt på.
66 kr
/ st
Star Trading
Solcellsdekoration Sandy 16cm
Vit svampformad solcellsdekoration i resin blandad med sand, 70cm kabel.
- Färgtemperatur 2700K
- Batteriinformation 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Brinntid ca. 6h.
445 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Vienna
Pollare i svart aluminium, lyser med varmvit ljus med 55lm.
- Ljusflöde 55 lm
- Färgtemperatur 2700-3000K
529 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Valletta
Solcellspollare med flera funktioner, perfekt för gångljusbelysning, lyser med max 800lm.
- Ljusflöde 800 lm
- Färgtemperatur 3000K
- Specialegenskaper Rörelsesensor
549 kr
/ st
Star Trading
Solcellspollare Alippa
Solcellspollare i alumnium, perfekt för gångljusbelysning, lyser med 15lm.
- Ljusflöde 15 lm
- Färgtemperatur Varmvit
- Batteriinformation 1 batteri AA rechargeable NiMH ingår. Brinntid ca. 5h.
275 kr
/ st
