FARO Guest Golvlampa Svart
Faro Barcelona Guest är en serie designade lampor som karakteriseras av enkelhet och renhet.
Den har en minimalistisk stil, tar fram detaljer och en brickan är en utmärkt plats att placera en bok eller andra vardagliga objekt.
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Golv |
| Sockel | E27 |
| Passande ljuskälla | E27 LED eller halogen |
| Effekt | Max 15W |
| Mått B/H | 560/1060/400 mm |
| Vikt | 6.5 kg |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
Specifikation
Liknande produkter
Faro Barcelona
SUAU Läslampa Grå Vänster
1 649 kr
1 299 kr
/ st
Faro Väggarmatur för inomhusbruk i grå metall och läslampa.
-21%
Faro Barcelona
SUAU Läslampa Vit Höger
1 649 kr
1 299 kr
/ st
Faro Väggarmatur för inomhusbruk i vit metall och läslampa.
-21%
Faro Barcelona
SWEET Vägglampa Svart
995 kr
549 kr
/ st
Vägglampa med en minimalistisk stil, textilskärmen ger ett dämpat ljus
-45%
Faro Barcelona
VOLTA Vägglampa Svart Med Läslampa
1 595 kr
1 099 kr
/ st
Faro Väggarmatur för inomhusbruk med svart textilskärm och stomme i borstat stål.
-31%
Faro Barcelona
SUAU Läslampa Vit Vänster
1 649 kr
1 299 kr
/ st
Faro Väggarmatur för inomhusbruk i vit metall och läslampa.
-21%
