Hängande dekoration Firework Svart 45cm
Vacker hängande dekor med små LED-ljuskällor som ger en glittrande glans.
Läs mer
Hängande dekoration Firework Svart 45cm
Vacker hängande dekoration med små LED-lampor som ger ett gnistrande sken. Underbar dekoration att ha framme till vardags och fest.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Hängande |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,6W |
| Ljusflöde | 47 lm |
| Färgtemperatur | 2600K |
| Färg | Svart |
| Antal lampor | 200 |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | 230V |
| Transformator | 3,2V DC 0,96W IP20 Euro-kontakt |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | Ø450 |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 45 cm |
| Anslutningskabelns längd | 5 m |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Snowfrost Träd 90cm
Dekorationsträd för inomhusbruk. Brun stam med snöeffekt på grenarna. 90 cm hög med 36 LED med vackert varmvitt sken.
323 kr
/ st
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 11cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
319 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 14cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
349 kr
/ st
Nyhet
