Nyhet
-38%
Julgran Ottawa Grön 210cm OUTLET
Vacker grön julgran med 260 LED-ljuskällor som sprider härlig julstämning.
Läs mer
OUTLET
Julgran Ottawa Grön 210cm
"Kundretur"
Vacker grön julgran med 260 LED-ljuskällor som sprider härlig julstämning.
Granen har en höjd på 210cm och användningsområdet är inomhus eller utomhus.
Denna gran kan du justera grenvinkeln efter tycke och smak eftersom det inte finns något stopp på grenarna.
Specifikation
| Färg | Grön |
| B/H/D | 120/210/120 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Antal ljuskällor | 260 st |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 4,68 W |
| Transformator | 30V DC 6VA IP44 Schuko-kontakt |
| Antal Sektioner | 3 st |
| Gran-Konstruktion | Fasta grenar |
| Medelivslängd | 10000 h |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
| Användningsområde | Utomhus/inomhus |
| IP-klass | IP44 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslang 8-meter LED Neoled Flat Blå OUTLET
920 kr
460 kr
/ m
LED Ljusslang med LED lampor som kan delas i valfri längd.
-50%
Star Trading
Julgran Brekstad med Ljus OUTLET
3 575 kr
1 787 kr
/ st
Brekstad har 460 LED-ljuskällor som avger ett varmvitt sken med 8 funktioners kontrollbox i transformatorn. Välj mellan fast sken och 7 olika blinkfunktioner.
Nyhet
-50%
Star Trading
Juldekoration Panorama Largeville Tivoli Melodi/Rörelse OUTLET
2 961 kr
1 999 kr
/ st
Detaljrik dekorations by i form av ett tivoli med skridskobana, karuseller och en bergodalbana.
-32%
Star Trading
Blockljus Flamme Grand 40cm IP44 OUTLET
303 kr
242 kr
/ st
Utomhusljus i familjen Flamme. Gjord i plast. Lyser upp med varmvitt sken.
-20%
Star Trading
Ljusstake Arrow Vit 36cm OUTLET
674 kr
339 kr
/ st
Modern träljusstake med fasade former.
-50%
