-50%
Ljusslang 8-meter LED Neoled Flat Blå OUTLET
LED Ljusslang med LED lampor som kan delas i valfri längd.
Läs mer
OUTLET
Ljusslang LED Neoled Flat Blå
"En 8m bit på en utgången produkt inkl. monterat startset)"
Flexibel, flat rope light för dekoration. Passar för både inom- och utomhus.
30m = hel rulle men säljes även per meter.
Ljusslangen har 60 LED-ljuspunkter per meter med blått sken.
Kan kopplas ihop till max 40m/320W.
Vill du själv kapa slangen så måste det göras vid 1 m intervaller som är klart utmärkta.
Inkl. Startkabel monterat.
Ej dimbar
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Vägg/mark/tak |
| Ljuskälla | 60 st LED per meter |
| Effekt | 8W per meter |
| Färg | Blå |
| Medellivslängd | 10 000 Timmar |
| Höjd | 9 mm |
| Bredd | 17 mm |
| IP-klass | IP44 |
| Avsedd för | Utom-/inomhusbruk |
| Skyddsklass | 2 (Behöver ej skyddsjordas) |
| Brandklass | Kan monteras på normala brännbara ytor |
| CE-märkt | Ja |
| Dimbar | Nej |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Julgran Ottawa Grön 210cm OUTLET
1 595 kr
995 kr
/ st
Vacker grön julgran med 260 LED-ljuskällor som sprider härlig julstämning.
Nyhet
-38%
Star Trading
Juldekoration Panorama Largeville Tivoli Melodi/Rörelse OUTLET
2 961 kr
1 999 kr
/ st
Detaljrik dekorations by i form av ett tivoli med skridskobana, karuseller och en bergodalbana.
-32%
Star Trading
Ljusstake Arrow Vit 36cm OUTLET
674 kr
339 kr
/ st
Modern träljusstake med fasade former.
-50%
Star Trading
Julgran Brekstad med Ljus OUTLET
3 575 kr
1 787 kr
/ st
Brekstad har 460 LED-ljuskällor som avger ett varmvitt sken med 8 funktioners kontrollbox i transformatorn. Välj mellan fast sken och 7 olika blinkfunktioner.
Nyhet
-50%
Star Trading
Blockljus Flamme Grand 40cm IP44 OUTLET
303 kr
242 kr
/ st
Utomhusljus i familjen Flamme. Gjord i plast. Lyser upp med varmvitt sken.
-20%
