Julstjärna Holly Röd 60cm
Röd adventsstjärna gjord av papper.
Läs mer
Rekommenderade tillbehör
Julstjärna Holly Röd 60cm
Röd adventsstjärna gjord av papper. Stjärnan skapar julstämning i hemmet och har ett fint hålmönster som ger ett fint sken.
Häng upp stjärnan i ett fönster eller luta den mot en vägg för att skapa den perfekta julkänslan.
Denna produkt har FSC®-märkning.
Storlek 60x60 cm.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Hängande |
| Storlek | 60 cm |
| Färg | Röd |
| Material | Papper |
Teknisk information
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
Mått
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Djup | 17 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Krans Curly Mässing 45cm Dimbar
Dimbar Dekorativ mässingsfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
- Färgtemperatur 2600K
- Specialegenskaper Timer
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
359 kr
/ st
